Marcel’s Green Soap Douchegel Vanilla & Cherry Blossom, 300 ml

Oorspronkelijke prijs was:  4,99.Huidige prijs is:  3,50.

Nog maar 4 op vooraad

Nog maar 4 op vooraad

Gratis verzending
NL en België vanaf € 49,-
Snelle levering Voor 16 uur besteld, morgen in huis!*
Betrouwbare service
Bereikbaar van 9.00 tot 13.30
Eén van de best
scorende
online drogisterijen

Op zoek naar vanille kersen douchegel? Verwen je zintuigen met Marcel’s Green Soap Douchegel Vanilla & Cherry Blossom, voor een natuurlijk frisse huid. Deze 300 ml douchegel combineert de verleidelijke geur van vanille met de zoetheid van kersenbloesem. Geniet van milieuvriendelijke luxe, vrij van schadelijke chemicaliën en 100% vegan.

Beschrijving

Verwen je zintuigen en zorg goed voor je huid met Marcel’s Green Soap Douchegel Vanilla & Cherry Blossom, een 300 ml douchegel die luxe en duurzaamheid naadloos combineert. Deze specifieke vanille kersen douchegel biedt een natuurlijke frisheid terwijl je de subtiele mix van zachte vanille en zoete kersenbloesem ervaart. Niet alleen laat het je huid verkwikt achter na elke douchebeurt, maar je draagt ook bij aan het milieu, omdat Marcel’s Green Soap toegewijd is aan het produceren van producten die ecologisch verantwoord zijn.

Deze vanille kersen douchegel is ontwikkeld met jouw welzijn en dat van de planeet in gedachten. De formule is 100% veganistisch en bevat geen parabenen, siliconen, kleurstoffen of andere schadelijke chemicaliën. Bij gebruik merk je dat de douchegel zacht schuimt, effectief reinigt en je huid gehydrateerd achterlaat, waardoor je na elke douchebeurt een zijdezacht gevoel krijgt.

Bovendien maakt Marcel’s Green Soap voor de verpakking gebruik van gerecyclede materialen, waardoor je keuze voor deze douchegel niet alleen goed is voor je huid, maar ook voor het milieu. Kies ervoor om jezelf te verwennen en stap over op Marcel’s Green Soap Douchegel Vanilla & Cherry Blossom, een keuze waarmee je zowel je huid als de natuur een dienst bewijst. Met deze vanille kersen douchegel breng je de schoonheid van een milieuvriendelijke routine naar je dagelijkse verzorging.

Extra informatie

Gewicht 338 g
EAN 8719325558258

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Marcel’s Green Soap Douchegel Vanilla & Cherry Blossom, 300 ml” te beoordelen
Ga naar de bovenkant